CULTURAL CARE AU PAIR

W listopadzie i grudniu 2021 roku uczniowie klas 3D, 3Ag, 3Bg, 3Dg i 3Eg, 3E i 3Eg brali udział w lekcjach online prowadzonych przez przedstawiciela programu Cultural Care Au Pair. Jest to program wymiany kulturowej, który działa w Polsce już od ponad 20 lat. Udział w programie jest doskonałą okazją do kontynuowania nauki na amerykańskim college’u i podjęcia pierwszej pracy zawodowej. Lekcje online w szkole odbyły się w języku angielskim. Uczniowie mieli kolejną możliwość doskonalenia swoich umiejętności językowych.
Opracowała: Aleksandra Więcek