Kwesta uliczna PCK

W czwartkowe przedpołudnie 17 listopada uczennice działające w Szkolnym Kole PCK przy II LO: Alicja Auguścik kl. IIA, Oliwia Gonera kl. IIA, Oliwia Paśko kl. II A, Kinga Waloch kl. IIA, Alicja Ciesielska kl. IB, Marta Pękala kl. IB, Amelia Smolarek kl. IB, Zuzanna Szymczak kl. IB, kwestowały na radomszczańskich ulicach w ramach akcji „Czerwonokrzyska gwiazdka z PCK”,  której organizatorem był Odział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Radomsku. Zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone na zakup artykułów spożywczych, z których przygotowane zostaną paczki żywnościowe oraz Wigilia dla podopiecznych (dzieci z najuboższych rodzin, niepełnosprawnych) OR PCK z naszego miasta.
 Grupa dziewczyn na dworze z puszkami PCK  Dwie dziewczyny z puszką,na dworze, ubrane w kamizelki z logo PCK

Opracowała: Mariola Latała