Kacper Rochowski stypendystą Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci

Kacper Rochowski, uczeń klasy I D, został stypendystą  Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci. Kacper jest jedną z 500 osób w Polsce, które zakwalifikowały się do programu „Zdolni” – ogólnopolski program tworzony we współpracy z naukowcami i artystami. Program to pomost między młodymi pasjonatami nauki i sztuki a ekspertami i specjalistami z różnych dziedzin i uczelni w całej Polsce.

Kacper zakwalifikował się na warsztaty matematyczne na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego, które odbyły się w dniach 2 - 4.12.22. Temat warsztatów brzmiał: „Elementy teorii liczb i kryptografii”. Udział w warsztatach był nieodpłatny. Koszty noclegu i przejazdu pokrył Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci.

Jeśli masz pasję, głowę pełną pomysłów i wiedzy, możesz pójść w ślady Kacpra. Zachęcamy do odwiedzenia strony Funduszu. Być może znajdziesz tam swoją szansę.

www.fundusz.org