Sukces uczniów naszej szkoły w ogólnopolskim konkursie

8 grudnia odbył się etap finałowy Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie. W auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego z testem zmagali się również uczniowie naszej szkoły: Mikołaj Fronczyk (1d), Krzysztof Zawadzki (1d), Dominik Madej (3a), Mikołaj Cieślik (3b) i Kacper Odrzywolski (4ac). Wspaniałym wydarzeniem tego dnia było spotkanie ze znanym piłkarzem, 108-krotnym reprezentantem Polski, Jakubem Błaszczykowskim.

Olimpiada została zwieńczona 15 grudnia konferencją naukową "Etyka i fair play na boisku i poza nim" na Politechnice Opolskiej. Wówczas również miało miejsce wręczenie nagród laureatom, nauczycielom i szkołom.

Miło nam poinformować, że Mikołaj Fronczyk i Dominik Madej znaleźli się w gronie laureatów tegorocznej edycji. Nagrodzono również naszą szkołę i opiekuna uczniów, p. Ewę Kurowską. Gratulujemy!!!

Bardzo serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców i parafii Św. Lamberta w Radomsku za sfinansowanie wyjazdu na finał Olimpiady.

Kolaż trzech zdjęć na tle kółek olimpijskich i hasła Olimpiada Wiedzy i Wartości w Sporcie; Środkowe zdjęcie przedstawia pięcioro uczniów, wraz z Jakubem Błaszczykowskim i nauczycielką, zdjęcie w lewym dolnym rogu przedstawia Kubę Błaszczykowskiego, który podpisuje uczniowi koszulkę reprezentacji Polski z numerem 18, zdjęcie w prawym górnym rogu przedstawia siedzących za stołem Błaszczykowskiego i prowadzącego rozmowę.