Terminy spotkań z rodzicami

Terminy zebrań rodzicielskich (wywiadówek) i konsultacji
2018/2019

wynikające  z odpowiednich zapisów w Statucie (ROZDZIAŁ VIII Wewnątrzszkolne zasady oceniania)
oraz dat innych ważnych wydarzeń bezpośrednio związanych z tymi terminami

13. września 2018 (czwartek) Pierwsze zebranie rodzicielskie dotyczące głównie organizacji roku.

15. listopada 2018 (czwartek) KONSULTACJE
13. grudnia 2018 (czwartek) KONSULTACJE
24. stycznia 2019 (czwartek) Informacja o półrocznych ocenach z zajęć edukacyjnych i zachowania.
14. marca 2019 (czwartek) KONSULTACJE
9. kwietnia 2019 (wtorek) Informacja o przewidywanych rocznych ocenach klasyfikacyjnych z zajęć edukacyjnych i zachowania uczniów klas III.
KONSULTACJE dla rodziców uczniów klas I – II.
6. czerwca 2019 (czwartek) Informacja o rocznych ocenach z zajęć edukacyjnych i zachowania.
  • W październiku, w lutym i w maju KONSULTACJI nie ma.
  • KONSULTACJE odbywają się od godziny 17:00 do 18:00.
  • Zebrania rodzicielskie (wywiadówki) odbywają się od godziny 17:00.