Terminy spotkań z rodzicami

Terminy zebrań rodzicielskich (wywiadówek) i konsultacji
2021/2022

wynikające  z odpowiednich zapisów w Statucie (ROZDZIAŁ VIII Wewnątrzszkolne zasady oceniania)
oraz dat innych ważnych wydarzeń bezpośrednio związanych z tymi terminami

15. września 2021 (środa) Pierwsze zebranie rodzicielskie dotyczące głównie organizacji roku.

22. listopada 2021 (poniedziałek) KONSULTACJE

24. stycznia 2022 (poniedziałek) Informacja o półrocznych ocenach z zajęć edukacyjnych i zachowania.
14. marca 2022 (poniedziałek) KONSULTACJE
11. kwietnia 2022 (poniedziałek) Informacja o przewidywanych rocznych ocenach klasyfikacyjnych z zajęć edukacyjnych i zachowania uczniów klas IIIg.
KONSULTACJE dla rodziców uczniów klas I – III.
13. czerwca 2022 (poniedziałek) Informacja o rocznych ocenach z zajęć edukacyjnych i zachowania.

• KONSULTACJE odbywają się od godziny 17:00 do 18:00.
  • Zebrania rodzicielskie (wywiadówki) odbywają się od godziny 17:00.