Terminy spotkań z rodzicami

Terminy zebrań rodzicielskich (wywiadówek) i konsultacji
2019/2020

wynikające  z odpowiednich zapisów w Statucie (ROZDZIAŁ VIII Wewnątrzszkolne zasady oceniania)
oraz dat innych ważnych wydarzeń bezpośrednio związanych z tymi terminami

12. września 2019 (czwartek) Pierwsze zebranie rodzicielskie dotyczące głównie organizacji roku.

28. listopada 2019 (czwartek) KONSULTACJE

9. stycznia 2020 (czwartek) Informacja o półrocznych ocenach z zajęć edukacyjnych i zachowania.
5. marca 2020 (czwartek) KONSULTACJE
6. kwietnia 2020 (poniedziałek) Informacja o przewidywanych rocznych ocenach klasyfikacyjnych z zajęć edukacyjnych i zachowania uczniów klas III.
KONSULTACJE dla rodziców uczniów klas I – II.
15. czerwca 2020 (poniedziałek) Informacja o rocznych ocenach z zajęć edukacyjnych i zachowania.

• KONSULTACJE odbywają się od godziny 17:00 do 18:00.
  • Zebrania rodzicielskie (wywiadówki) odbywają się od godziny 17:00.