Terminy spotkań z rodzicami

Terminy zebrań rodzicielskich (wywiadówek) i konsultacji
2016/2017

wynikające  z odpowiednich zapisów w Statucie (ROZDZIAŁ VIII Wewnątrzszkolne zasady oceniania)
oraz dat innych ważnych wydarzeń bezpośrednio związanych z tymi terminami

15. września 2016 (czwartek) Pierwsze zebranie rodzicielskie dotyczące głównie organizacji roku.
17. listopada 2016 (czwartek) KONSULTACJE
15. grudnia 2016 (czwartek) KONSULTACJE
12. stycznia 2017 (czwartek) Informacja o półrocznych ocenach z zajęć edukacyjnych i zachowania.
16. marca 2017 (czwartek) KONSULTACJE
11. kwietnia 2017 (wtorek) Informacja o przewidywanych rocznych ocenach klasyfikacyjnych z zajęć edukacyjnych i zachowania uczniów klas III.
KONSULTACJE dla rodziców uczniów klas I – II.
8. czerwca 2017 (czwartek) Informacja o rocznych ocenach z zajęć edukacyjnych i zachowania.
  • W październiku, w lutym i w maju KONSULTACJI nie ma.
  • KONSULTACJE odbywają się od godziny 17:00 do 18:00.
  • Zebrania rodzicielskie (wywiadówki) odbywają się od godziny 17:00.