25.04.2018 r. Erasmus+ Paimio, Finlandia

Wczesna pobudka i ruszamy w rejs z portu w Turku! Popłynęliśmy wokół fińskich wysp luksusowym statkiem wycieczkowym. W czasie całodziennego rejsu przedstawiliśmy wcześniej przygotowane prezentacje dotyczące wywiadów z pracodawcami na temat umiejętności społecznych wymaganych przy rekrutacji. Była dyskusja i podsumowanie oraz kręcenie ostatnich  scen do filmu. Skorzystaliśmy też z takich atrakcji jak: karaoke, dancing czy koncert rockowy. Do domów wróciliśmy zmęczeni, ale pełni wrażeń. 

Opracowała: Karolina Klekowska

Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO