28.04.2018 r. Erasmus+ Paimio, Finlandia

Żegnaj, Finlandio! Żegnaj Erasmus+!
Dziś pożegnaliśmy się z Finami, a razem z francuskimi kolegami i koleżankami pojechaliśmy na lotnisko. My musieliśmy jeszcze czekać, ale za to gorąco życzyliśmy im przyjemnego lotu. Po 5 godzinach spędzonych na lotnisku, po półtorej godziny lotu i 6 godzinach w autokarze dotarliśmy pod naszą szkołę o 22:00. Tym samym program Erasmus+ dla nas dobiegł końca. Przed nauczycielami z trzech krajów jeszcze dwa spotkania pilotażowe.

Opracowała: Karolina Klekowska