28.04.2018 r. Erasmus+ Paimio, Finlandia

Żegnaj, Finlandio! Żegnaj Erasmus+!
Dziś pożegnaliśmy się z Finami, a razem z francuskimi kolegami i koleżankami pojechaliśmy na lotnisko. My musieliśmy jeszcze czekać, ale za to gorąco życzyliśmy im przyjemnego lotu. Po 5 godzinach spędzonych na lotnisku, po półtorej godziny lotu i 6 godzinach w autokarze dotarliśmy pod naszą szkołę o 22:00. Tym samym program Erasmus+ dla nas dobiegł końca. Przed nauczycielami z trzech krajów jeszcze dwa spotkania pilotażowe.

Opracowała: Karolina Klekowska

Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO