JĘZYK POLSKI

  1. 1. XLVIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego.

Zakwalifikowanie do eliminacji okręgowych w Łodzi 2 uczennic:

Paulina Bąk, kl. IIIf – udział w eliminacjach pisemnych oraz zakwalifikowanie do części ustnej zawodów okręgowych Olimpiady

Maja Bujacz, kl. IIIa – udział w eliminacjach pisemnych na szczeblu okręgowym

(opiekun Marzanna Lempart)

Zakwalifikowanie się Aleksandry Górnik (kl. IIC) do okręgowego etapu Olimpiady Literatury i Języka Polskiego (opiekun Mariola Rudecka)

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. Tadeusza Różewicza w ramach Różewicz Open Festiwal

Sara Bojarska, kl. Ic – I miejsce

Dominika Sala, kl. Ic – wyróżnienie

(opiekun Marzanna Lempart)

Mateusz Olejnik, kl. ID - II miejsce
Nikola Olczyk, kl. IE - III miejsce
Magdalena Gołdon, kl. IE - wyróżnienie

(opiekun Mariola Rudecka)

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. Ks. Jerzego Popiełuszki „Zło dobrem zwyciężaj”

Maja Bujacz, kl. IIIa – wyróżnienie w kategorii Wywiedzione ze słowa (opiekun Marzanna Lempart)

Maria Markiewicz kl.I F - II miejsce w turnieju poezji śpiewanej (opiekun Anna Klimczak-Lizak)

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny „Miłość pisze się Jezus”

Agata Klimczyk, kl. IIe – półfinał, wyróżnienie (opiekun Marzanna Lempart)

 

  1. Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

Malwina Sztandera, kl. IIIf – II miejsce w poezji śpiewanej (opiekun Marzanna Lempart)

 

 

  1. Powiatowy Konkurs Recytatorski prozy o tematyce wojennej „Serca nasze odważne”

Patrycja Alama, kl. IIIa – I miejsce

Sara Bojarska kl. Ic – III miejsce

(opiekun Marzanna Lempart)

 

  1. Wojewódzki Konkurs Poezji Węgierskiej

Sara Bojarska, kl. Ic – I miejsce (opiekun Marzanna Lempart)

 

  1. Konkurs Wiedzy o Filmach – „Życie i twórczość Olgierda Łukaszewicza” w ramach XIII Dni Kina:

II miejsce – drużyna z klasy IIe: Daria Borowik i Marta Kępa

III miejsce – drużyna z kl. IIe: Aleksandra Kotlewska, Weronika Oziębała, Żaneta Zakrzewska

(opiekun Marzanna Lempart)

II miejsce - Maciej Krogulec II D
wyróżnienie Wojciech Bąkowicz, Dominik Iskrzyński, Szymon Rudawski II F
(opiekun Anna Klimczak-Lizak)

 

 

  1. Konkurs na Etiudę Filmową „Bohater nasz powszedni” w ramach XIII Dni Kina

Wyróżnienie za film pt. „Szczęście” zdobyła drużyna z kl. Ic: Sara Bojarska, Martyna Kowalczyk, Szymon Zagaj (opiekun Marzanna Lempart)

Filip Nogała, Sylwia Kowalczyk, Izabela Soncińska, kl. IIC - III miejsce (opiekun Mariola Rudecka)

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Patrycja Alama, kl. IIIa – I miejsce w eliminacjach powiatowych w Radomsku,             laureatka eliminacji rejonowych w Piotrkowie Trybunalskim oraz udział w konkursie wojewódzkim  OKR w Łodzi (opiekun Marzanna Lempart)

Jowita Placzyńska, kl. IE - III miejsce

Nikola Olczyk, kl. IE - wyróżnienie

(opiekun Mariola Rudecka)

 

  1. Konkurs Recytatorski Poezji Rosyjskiej

Patrycja Szkudlarek, kl. Ic – II miejsce (opiekun Marzanna Lempart)

 

  1. 12. XII Ogólnopolski Konkurs Literacki o Pióro Reymonta
    Karolina Kulesza I F złożyła opowiadanie Dusza lasu (Rozstrzygnięcie konkursu 28 sierpnia 2018 r.)

(opiekun Anna Klimczak-Lizak)

 

  1. Powiatowy Konkurs Mistrz kaligrafii
    Karolina Wziętal, kl.IE - I miejsce (opiekun Mariola Rudecka)

 

  1. Powiatowy Konkurs Literacki Snuć miłość

Ada Dobrowolska, kl. IIC - wyróżnienie (opiekun Mariola Rudecka)

 

JĘZYK ANGIELSKI

V edycja powiatowego konkursu o nazwie "Interaktywny spacer po krajach niemieckojęzycznych i anglojęzycznych"

Ksawery Olczyk II B, Piotr Szwed II B, Jędrzej Garbaciak II B, Mateusz Kucharczyk IID

 

I miejsce w kategorii szkoły średnie - j. angielski

 

Opiekun: Natalia Król i Barbara Aksman

 

JĘZYK NIEMIECKI

  1. 15. edycja Festiwalu Poezji i Współczesnej Piosenki Niemieckiej (konkurs powiatowy)- kategoria - najpiękniejsza recytacja wybranego wiersza w oryginale
    Patrycja Alama (kl.III a) - II miejsce
    Opiekun: Agnieszka Skura - Garbaciak

 

  1. 15. edycja Festiwalu Poezji i Współczesnej Piosenki Niemieckiej (konkurs powiatowy)- kategoria - najciekawsze wykonanie wybranego utworu muzycznego
    Dominika Smyła (kl. II b) - wyróznienie
    Opiekun: Agnieszka Skura - Garbaciak
  2. Verstehen - Ogólnopolski Konkurs Interaktywny z Języka Niemieckiego  - 2.edycja

Aleksandra Trachta (kl. III a) - 29 miejsce w Polsce, 6 miejsce w województwie łódzkim (na 120 uczestników)

Justyna Trzcionkowska (kl. III a)
31 miejsce w kraju, 7 miejsce w województwie łódzkim na (120 uczestników)
W konkursie wzięło udział 846 uczniów ze 160 szkół na rożnym poziomie zaawansowania.

Opiekun: Agnieszka Skura-Garbaciak




JĘZYK FRANCUSKI

XVI Festiwalu Piosenki Francuskiej "Plein Chant" w Łodzi (konkurs wojewódzki)

 

Maria Markiewicz( kl. IB ) -  wyróżnienie

opiekun: Anna Smendowska

 

MATEMATYKA

 

  1. ALFIK MATEMATYCZNY

Magdalena Gołdon, Mateusz Olejnik, Iga Daros, Jakub Motyka, Daniel Zatoń, Wiktoria Kęsy, Piotr Bednarski, Dominik Iskrzyński, Szymon Rudawski, Natalia Wlaźlak, Marta Ciesielska, Paulina Dzwonkowska - udział oraz uzyskanie bardzo dobrego wyniku

(opiekun: Urszula Sokolińska)

 

Jakub Rochowski, Bartosz Guzik, Michał Witczak, Jędrzej Garbaciak, Maciej Krogulec, Mateusz Kucharczyk, Aleksander Sztajnert, Bartosz Rudecki, Maciej Drogosz, Wiktor Więdlak- udział oraz uzyskanie dobrego wyniku

(opiekun: Urszula Sokolińska)

 

  1. KANGUR MATEMATYCZNY

Jędrzej Garbaciak, Maciej Krogulec, Jakub Motyka - udział i wyróżnienie

(opiekun: Urszula Sokolińska)

 

  1. 3. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny On-line BE QUICK AND WIN! organizowany przez Oddział Częstochowski Polskiego Towarzystwa Matematycznego oraz Instytut Matematyki Politechniki Częstochowskiej

Jakub Motyka(IID) - laureat konkursu (7 miejsce w finale)

(opiekun: Urszula Sokolińska)

 

 

FIZYKA

 Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH — zadania z fizyki

Aleksy Bałaziński (ID) - II etap (wojewódzki) — udział

Adam Klekowski (IIID) - III etap (centralny) — uzyskanie tytułu finalisty

(opiekun: Sławomir Gajewski)

 

BIOLOGIA

  1. XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej etap okręgowy
    Piotr Zając IIIF
    Małgorzata Malingiewicz IIIF
    Patryk Ciapiński IIIF

(opiekun: Agnieszka Krawczyk-Broszkowska)

 

  1. 2. EKO- PLANETA - Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny:
    Mateusz Olejnik (ID) wyróżnienie

(opiekun: Agnieszka Krawczyk-Broszkowska)

 

  1. 3. Konkurs Wiedzy o HIV i AIDS - szkolny
    w kategorii plakat:

     I Szymon Dyktyński
    II Patrycja Szczepanik
    III Martyna Iwanowicz
    w kategorii prezentacja multimedialna:
     I Mateusz Olejnik
    II Marta Konopka
    III Katarzyna Kuder
    w kategorii artykuł prasowy:
     I Julia Dróżdż
    II Daniel Dzieżak
    III Maciej Szymczykiewicz

(opiekun: Agnieszka Krawczyk- Broszkowska)

 

 

CHEMIA

  1. Alkohol chemiczna pułapka – Konkurs powiatowy

 

Magdalena Kalecińska – I c  I miejsce w kategorii praca plastyczna (opiekun: Sylwia Wawrzyniak)

 

Aleksy Bałaziński – I d - II miejsce w kategorii plakat  (opiekun:  Sylwia Wawrzyniak)

 

Aleksandra Szymczak – I F – II miejsce w kategorii praca plastyczna  (opiekun: Renata Langier)

 

Patrycja Szczepanik II F – nagroda publiczności (opiekun: Renata Langier)

 

Klaudia Łoś – II A  - III miejsce w kategorii plakat  (opiekun: Agnieszka Krawczyk-Broszkowska)

 

 Kategoria Ulotka:

I miejsce Julia Grzędowska  I D  (opiekun: Sylwia Wawrzyniak)
II miejsce Karolina Kubik I F (opiekun: Renata Langier)
III miejsce Julia Dróżdż II b (opiekun: Sylwia Wawrzyniak)

 

 

  1. Nie zobojętniaj się na chemię – Konkurs Międzypowiatowy

Julia Wędzonka III F – I miejsce 

Piotr Zając – III F – wyróżnienie  (opiekun: Małgorzata Wojtecka)

 

  1. IV Turniej Chemiczny w Częstochowie

Dominik Iskrzyński II F   -  II miejsce  (opiekun:  Renata Langier)

Alicja Podolska  III F –  III miejsce  (opiekun:  Małgorzata Wojtecka )

Finaliści :

Piotr Zając, Szymon Rudawski, Piotr Szyszka , Julia Wędzonka, Dominik Iskrzyński , Alicja Podolska

 

  1. Olimpiada Chemiczna

II etap eliminacji okręgowych  Julia Wędzonka III F  (opiekun: Małgorzata Wojtecka)

 

I etap eliminacji okręgowych

Szymon Rudawski, Dominik Iskrzyński, Szymon Więcławski   II F (opiekun:  Renata Langier)

Piotr Zając, Julia Wędzonka,  Alicja Podolska, Klaudia Bareła   III F  (opiekun: Małgorzata Wojtecka)

 

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI/EKONOMIA W PRAKTYCE

  1. 1. Olimpiada Przedsiębiorczości

Paulina Mikicka I E – eliminacje okręgowe – (opiekun:  Renata Langier)

  1. Konkurs ZSE „ Bądź przedsiębiorczy wypromuj firmę i zawód”

Aleksandra Łęska  I C – miejsce III –(opiekun:  Renata Langier)

  1. Ogólnopolski Konkurs Na Najlepsze Miniprzedsiębiorstwo „Produkcik 2018”  

Finaliści – dwa zespoły z klasy II D i II E  – (opiekun: Sylwia Wawrzyniak  , Renata Langier )

The Bomb (Jędrych Aleksandra, Karoń Paulina, Seweryn Klekowski, Katarzyna Kurzyk, Martyna Muszyńska, Martyna Sewerynek)

Cafe Decor ( Krogulec Maciej, Jakub Krupiński, Mateusz Kucharczyk, Łukasz Mieczyński, Wiktor Olejarnik, Mateusz Politański

 

 

HISTORIA/WOS

  1. Konkurs powiatowy "Drogi do Niepodległej- 1000-lecie roku 1918"

Jakub Rochowski  kl. I d - I miejsce i kwalifikacja do etapu centralnego, który odbędzie się 10.10.1918 r. w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, filia w Piotrkowie Trybunalskim.

Opiekun:  Joanna Wiśniewska

  1. Olimpiada Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

Etap wojewódzki- Aleksandra Górnik kl IIIc - opiekun: Paweł Rorat

 

 

RELIGIA

  1. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej


Maciej Szymczykiewicz, kl. I b - 4 miejsce w etapie diecezjalnym - opiekun:  Ewa Kurowska
Mateusz Olejnik, kl. I d - 7 miejsce w etapie diecezjalnym - opiekun:  ks. Robert Woźniak

 

INNE

  1. Olimpiada o Żywności i Żywieniu – etap rejonowy (wojewódzki)w Tomaszowie Mazowieckim Weronika Szulc - 8 miejsce -opiekun: Małgorzata Wojtecka
  2. Olimpiada Wiedzy o Rodzinie

 Małgorzata Kawełczyk  i  Karolina Wziętal – etap wojewódzki- opiekun: Małgorzata Wojtecka

  1. Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK – etap rejonowy

 Weronika Szulc – II miejsce -opiekun: Małgorzata Wojtecka

  1. Konkurs Powiatowy Młodzież Zapobiega Pożarom

Wiktor Więdlak  - opiekun: Bogusław Antczak
informacje zebrała i opracowała  Agnieszka Łęgowik

BIOLOGIA

  1. Olimpiada Ekologiczna
  • Dominik Iskrzyński (IF) – laureat etapu centralnego (opiekun p. Małgorzata Panicz)
  • Piotr Zając (IIF) – finalista etapu centralnego (opiekun p. Agnieszka Krawczyk-Broszkowska)

 

  1. Olimpiada Wiedzy o Żywności i Żywieniu
  • Radosław Ciesielski (IIIF) – udział w etapie ogólnopolskim (opiekun p. Małgorzata Panicz)
  • Bartosz Kipigroch (IIIF) – udział w etapie ogólnopolskim (opiekun p. Małgorzata Panicz)

 

  1. Olimpiada Wiedzy o HIV i AIDS
  • Karolina Raksa (IIIF) – udział w etapie ogólnopolskim (opiekun p. Małgorzata Panicz)

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-Planeta
  • Sylwia Morawiec (IIB) – wyróżnienie (opiekun p. Małgorzata Panicz)
  • Piotr Zając (IIF) – najlepszy wynik w szkole (opiekun p. Agnieszka Krawczyk Broszkowska)

 

CHEMIA

  1. LXIII Olimpiada Chemiczna
  • Karolina Raksa (IIIF) – udział w etapie okręgowym (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)
  • Jan Kowalczyk (IIIF) - udział w etapie okręgowym (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)
  • Maria Dobielska (IIIF) - udział w etapie okręgowym (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)
  • Natalia Krakowska (IIIB) - udział w etapie okręgowym (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)
  • Aleksandra Furmańczyk (IIIB) - udział w etapie okręgowym (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)
  • Filip Więckowski (IIIB) - udział w etapie okręgowym (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)

 

  1. IV Turniej Chemiczny AJD (etap regionalny)
  • Maria Dobielska (IIIF) – finalistka (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)
  • Karolina Raksa (IIIF) – finalistka (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)

 

  1. XXV Konkurs Chemiczny Politechniki Śląskiej (etap centralny)
  • Maria Dobielska (IIIF) – finalistka (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)

 

  1. VIII Powiatowy Konkurs „Nie zobojętniaj się na chemię”
  • Radosław Ciesielski (IIIF) – I miejsce (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)
  • Natalia Krakowska (IIIB) – II miejsce (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)
  • Jan Kowalczyk (IIIF) – wyróżnienie (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)
  • Aleksandra Nitecka (IIIF) – wyróżnienie (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)

 

  1. Alkohol – chemiczna pułapka (konkurs powiatowy)
  • Weronika Rudzka (IIB) – I miejsce w kategorii praca plastyczna (opiekun p. Małgorzata Wojtecka)
  • Julia Dobielska (IB) – I miejsce w kategorii plakat (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)
  • Julia Wojtecka (IA) – I miejsce w kategorii ulotka (opiekun p. Agnieszka Krawczyk-Broszkowska)
  • Dominika Pluta (IE) – II miejsce w kategorii ulotka (opiekun p. Agnieszka Krawczyk-Broszkowska)
  • Patrycja Szczepanik (IF) – III miejsce w kategorii plakat (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik”
  • Piotr Szyszka, Klaudia Baryła (IIF), Karolina Braszyńska (IIB) – wyróżnienie (opiekun p. Małgorzata Wojtecka)
  • Natalia Krakowska, Jakub Misiak, Aleksandra Furmańczyk, Monika Pacholik, Marlena Bobrowska, Filip Więckowski, Weronika Łatacz (IIIB), Jan Kowalczyk, Radosław Ciesielski, Maria Dobielska, Karolina Raksa (IIIF) – wyróżnienie (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)

 

EKONOMIA/PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

  1. I Olimpiada Statystyczna
  • Przemysław Bus (IIID) – finalista etapu centralnego (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)
  • Mateusz Śliwakowski (IIID) – finalista etapu centralnego (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)

 

  1. Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
  • Agnieszka Łakoma (IIID) – udział w etapie okręgowym (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)

 

  1. Konkurs Ogólnopolski PRODUKCIK 2017
  • Karina Pawelec, Paulina Dzwonkowska, Julia Rokita, Kamil Pieniążek (IIE) – Decor Cafe – finaliści etapu centralnego (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)
  • Ewa Sommerfeld, Kinga Mofina, Dagmara Bernaś, Natalia Kopiecka (IIE) – Sweet Dreams – finaliści etapu centralnego (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)

 

  1. Bądż Przedsiębiorczy – wypromuj własną firmę” (konkurs powiatowy)
  • Natalia Sokołowska, Dominika Pluta, Klaudia Przerada, Aleksandra Barańska (IE) – III miejsce (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)

 

FILOZOFIA

  1. Olimpiada Filozoficzna
  • Karolina Klekowska (IIB) – kwalifikacja do etapu okręgowego (opiekun p. Jacek Michniowski)

 

GEOGRAFIA

  1. Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geoplaneta Plus”
  • Angelika Pieśniewska (IIIE) – wyróżnienie (opiekun p. Magda Wojdełko)

 

HISTORIA/WOS

  1. Olimpiada Historyczna
  • Karolina Patek (IIIC) – kwalifikacja do części ustnej etapu okręgowego (opiekun p. Paweł Rorat)

 

  1. Konkurs Numizmatyczny „Grosik” (konkurs powiatowy)
  • Jakub Grębowicz (IIID) – III miejsce (opiekun p. Magdalena Więcek)

 

 

 

JĘZYK ANGIELSKI

  1. Szekspir- monologi i sceny dramatyczne (konkurs powiatowy)
  • Kamil Zyzik (IIIC) – I miejsce w kategorii monolog (opiekun p. Anna Haddani)
  • Patrycja Alama (IIA) – II miejsce w kategorii monolog (opiekun p. Barbara Aksman)
  • Halszka Ciesielska, Sara Molik, Natalia Wlaźlak (IID) – II miejsce w kategorii scena dramatyczna (opiekun p. Agnieszka Łęgowik)
  • Martyna Iwanowicz, Ida Szataniak (IB) – III miejsce w kategorii scena dramatyczna (opiekunowie p. Marta Kajc-Ociepa i p. Natalia Król)
  • Anita Łęgowik (IIIE) – III miejsce w kategorii monolog (opiekun p. Barbara Aksman)
  • Karolina Bałut (IIIA) – III miejsce w kategorii monolog (opiekun p. Barbara Aksman)
  • Karol Mazurek (ID) – wyróżnienie w kategorii monolog (opiekun p. Barbara Aksman)

 

  1. IV Konkurs Translatorski w Kleszczowie
  • Aleksandra Trachta (IIA) – II miejsce (opiekun p. Barbara Aksman)
  • Piotr Knop (IIA) – wyróżnienie (opiekun p. Marta Kajc-Ociepa)

 

  1. Multimedialny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych (konkurs powiatowy)
  • Żaneta Zakrzewska (IE) – I miejsce (opiekun p. Agnieszka Łęgowik)
  • Aleksandra Trachta (IIA) – III miejsce (opiekun p. Barbara Aksman)

 

JĘZYK POLSKI                      

  1. XLVII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
  • Aleksandra Trachta (IIA) – udział w pisemnych eliminacjach okręgowych (opiekun p. Marzanna Lempart)
  • Rafaela Pabich (IIA) – udział w pisemnych eliminacjach okręgowych (opiekun p. Marzanna Lempart)

 

  1. XIX Konkurs Ortograficzny „Miłość pisze się Jezus”
  • Aleksandra Trachta (IIA) – I miejsce w etapie ogólnopolskim (opiekun p. Marzanna Lempart)
  • Agata Klimczyk (IE) – III miejsce w etapie ogólnopolskim (opiekun p. Marzanna Lempart)
  • Joanna Juziak (IC)- IV miejsce w etapie ogólnopolskim (opiekun p. Mariola Rudecka)
  • Katarzyna Dzwonkowska (IE) – udział w półfinale w etapie ogólnopolskim (opiekun p. Marzanna Lempart)

 

  1. VIII Dyktando Kleszczowskie (konkurs ogólnopolski)
  • Agata Klimczyk (IE) – II miejsce (opiekun p. Marzanna Lempart)

 

  1. Konkurs Recytatorski im. ks. J.Popiełuszki „Zło dobrem zwyciężaj”(konkurs ogólnopolski)
  • Adrianna Moroń (IIIB) – I miejsce w kategorii poezja śpiewana (opiekun p. Marzanna Lempart)
  • Karolina Derwisz (IB) – III miejsce (opiekun p. Żaneta Łęczycka)
  • Aleksandra Kotlewska (IE) – wyróżnienie w kategorii recytacja (opiekun p. Marzanna Lempart)

 

  1. Szekspir – Monologi i sceny dramatyczne (konkurs powiatowy)
  • Karol Mazurek (ID) – I miejsce w kategorii monolog (opiekun p. Anna Klimczak-Lizak)
  • Patrycja Alama (IIA) – I miejsce w kategorii monolog (opiekun p. Marzanna Lempart)
  • Iga Dygudaj (IE) i Natalia Piasecka (IB) – I miejsce w kategorii scena dramatyczna (opiekunowie Marzanna Lempart i p. Żaneta Łęczycka)
  • Katarzyna Oberska (IF) – II miejsce w kategorii monolog (opiekun p. Anna Klimczak-Lizak)
  • Angelika Pieśniewska, Anita Łęgowik (IIIE) – II miejsce w kategorii scena dramatyczna (opiekun p. Anna Klimczak-Lizak)
  • Mikołaj Malicki (IF) – III miejsce w kategorii monolog (opiekun p. Anna Klimczak-Lizak)

 

  1. Konkurs Recytatorski im. K.K.Baczyńskiego „Kochać to znaczy tworzyć” (konkurs powiatowy)
  • Kamil Zyzik (IIIC) – I miejsce w kategorii recytacja (opiekun p. Mariola Rudecka)
  • Patrycja Alama (IIA) – II miejsce w kategorii recytacja (opiekun p. Marzanna Lempart)
  • Natalia Piasecka (IB) – III miejsce w kategorii recytacja (opiekun p. Żaneta Łęczycka)
  • Paulina Bąk (IIF) – wyróżnienie w kategorii recytacja (opiekun p. Marzanna Lempart)
  • Karolina Derwisz (IB) – wyróżnienie w kategorii recytacja (opiekun p. Żaneta Łęczycka)
  • Paulina Bąk (IIF) – II miejsce w kategorii poezja śpiewana (opiekun p. Marzanna Lempart)
  • Dominika Smyła (IB) – II miejsce w kategorii poezja śpiewana (opiekun p. Żaneta Łęczycka)
  • Adrianna Moroń (IIIB) – III miejsce w kategorii poezja śpiewana (opiekun p. Marzanna Lempart)

 

  1. Konkurs Recytatorski „Serca nasze odważne” (konkurs powiatowy)
  • Maja Bujacz (IIA) – I miejsce (opiekun p. Marzanna Lempart)

 

  1. Konkurs Poezji Węgierskiej (konkurs wojewódzki)
  • Patrycja Alama (IIA) – II miejsce (opiekun p. Marzanna Lempart)
  • Bartosz Cudak (IIIC) – II miejsce (opiekun p. Mariola Rudecka)

 

  1. Mikrofon 2017 Konkurs Wokalny MDK (konkurs powiatowy)
  • Adrianna Moroń (IIIB) – III miejsce (opiekun p. Marzanna Lempart)

 

  1. Konkurs Poezji Marii Konopnickiej (konkurs ogólnopolski)
  • Patrycja Alama (IIA) – II miejsce (opiekun p. Marzanna Lempart)

 

  1. Konkurs Wiedzy o życiu i twórczości J. Machulskiego w ramach XII Dni Kina (konkurs powiatowy)
  • Aleksandra Kotlewska, Żaneta Zakrzewska, Weronika Oziębała (IE) – III miejsce (opiekun p. Marzanna Lempart)
  • Daria Borowik, Marta Kępa (IE) – wyróżnienie (opiekun p. Marzanna Lempart)

 

  1. Konkurs na Wideorecenzję w ramach XII Dni Kina (konkurs powiatowy)
  • Agnieszka Dukalska, Bartosz Cudak (IIIC) – I miejsce (opiekun p. Mariola Rudecka)

 

  1. Konkurs Literacki „Dni Rodziny” (konkurs powiatowy)
  • Aleksandra Rutkowska (IE) – III miejsce (opiekun p. Marzanna Lempart)
  • Aleksandra Trachta (IIA) – wyróżnienie (opiekun p. Marzanna Lempart)

 

  1. Konkurs Literacki „Błękit” (konkurs powiatowy)
  • Julia Nowak (IIIA) – II miejsce w kategorii opowiadanie (opiekun p. Anna Klimczak-Lizak)
  • Aleksandra Rutkowska (IE) – III miejsce (opiekun p. Marzanna Lempart)
  • Rafaela Pabich (IIA) – wyróżnienie (opiekun p. Marzanna Lempart)

 

  1. Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej (etap wojewódzki)
  • Karolina Derwisz, Dominika Smyła (IB) – I miejsce (opiekunowie p. Żaneta Łęczycka i p. Bogusław Antczak)
  • Bartosz Cudak (IIIC) – II miejsce (opiekun p. Bogusław Antczak)
  • Kamil Zyzik (IIIC) – III miejsce (opiekun p. Bogusław Antczak)
  • Natalia Piasecka (IB) – wyróżnienie (opiekun p. Żaneta Łęczycka)

 

  1. Ogólnopolski Konkurs – Rok Henryka Sienkiewicza
  • Julia Nowak (IIIA) – III miejsce (opiekun p. Anna Klimczak-Lizak)

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
  • Bartosz Cudak (IIIC) – I miejsce w powiecie, nominacja do eliminacji rejonowych, nominacja do eliminacji wojewódzkich (opiekun p. Mariola Rudecka)
  • Kamil Zyzik (IIIC) – wyróżnienie w powiecie, nominacja do eliminacji rejonowych, nominacja do eliminacji wojewódzkich, nominacja do eliminacji centralnych (opiekun p. Mariola Rudecka)

 

 

JĘZYK NIEMIECKI

  1. VII Powiatowy Konkurs na Prezentację Multimedialną „Sport in meinem Leben”
  • Aleksandra Trachta (IIA) – III miejsce (opiekun p. Agnieszka Skura-Garbaciak)

 

  1. IV Konkurs Translatorski w Kleszczowie
  • Aleksandra Trachta (IIA) – II miejsce (opiekun p. Agnieszka Skura-Garbaciak)
  • Piotr Knop (IIIE) – wyróżnienie (opiekun p. Sławomir Lawenda)

 

  1. Interaktywny spacer po krajach niemieckojęzycznych i anglojęzycznych (konkurs powiatowy)
  • Justyna Trzcionkowska, Aleksandra Piotrowska, Weronika Sambor, Angelika Kucharska (IIA) – III miejsce (opiekun p. Agnieszka Skura-Garbaciak)

 

  1. Festiwal Poezji i Piosenki Niemieckiej (konkurs powiatowy)
  • Anna Kucharczyk (IIIF) – wyróżnienie (opiekun p. Sławomir Lawenda)
  • Adrianna Moroń (IIIB) – wyróżnienie (opiekun p. Sławomir Lawenda)

 

 

 

MATEMATYKA

  1. Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
  • Mateusz Śliwakowski (IIID) – laureat I stopnia (opiekun p. Urszula Sokolińska)
  • Przemysław Bus, Konrad Chrostowski, Małgorzata Łysik, Adam Kowalik (IIID) – kwalifikacja do II etapu (opiekun p. Urszula Sokolinska)

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny
  • Jędrzej Garbaciak (IB) – dyplom za bardzo dobry wynik (opiekun p. Lidia Biernacka)
  • Mateusz Śliwakowski (IIID) – dyplom za bardzo dobry wynik (opiekun p. Urszula Sokolińska)
  • Szymon Rudawski, Dominik Iskrzyński (IF) – dyplom za dobry wynik (opiekun p. Lidia Biernacka)
  • Wiktoria Kęsy, Daniel Zatoń (ID), Małgorzata Łysik, Krzysztof Majak, Dominik Radziejewski (IIID) – dyplom za dobry wynik (opiekun p. Urszula Sokolińska)

 

INNE

  1. Młodzież zapobiega pożarom
  • Wiktor Więdlak (IID) – I miejsce w etapie powiatowym i V miejsce w etapie wojewódzkim (opiekun p. Bogusław Antczak)

 

  1. Powiatowe Obchody Światowego Dnia Zdrowia – Konkurs pt. ”Depresja-poradnik dla pacjenta”
  • Klaudia Baryła (IIF) – III miejsce (opiekun p. Małgorzata Wojtecka)
  • Klaudia Szelka (IF) – wyróżnienie (opiekun p. Małgorzata Wojtecka)

 

  1. Konkurs wiedzy o HIV i AIDS (konkurs wojewódzki)
  • Paulina Kowalczyk (IIB) – I miejsce w etapie szkolnym (opiekun p. Małgorzata Wojtecka)
  • Karolina Raksa (IIIF) – II miejsce w etapie szkolnym (opiekun p. Małgorzata Panicz)

 

BIOLOGIA

  1. Olimpiada Ekologiczna
  • Dominik Iskrzyński (IF) – laureat etapu centralnego (opiekun p. Małgorzata Panicz)
  • Piotr Zając (IIF) – finalista etapu centralnego (opiekun p. Agnieszka Krawczyk-Broszkowska)

 

  1. Olimpiada Wiedzy o Żywności i Żywieniu
  • Radosław Ciesielski (IIIF) – udział w etapie ogólnopolskim (opiekun p. Małgorzata Panicz)
  • Bartosz Kipigroch (IIIF) – udział w etapie ogólnopolskim (opiekun p. Małgorzata Panicz)

 

  1. Olimpiada Wiedzy o HIV i AIDS
  • Karolina Raksa (IIIF) – udział w etapie ogólnopolskim (opiekun p. Małgorzata Panicz)

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-Planeta
  • Sylwia Morawiec (IIB) – wyróżnienie (opiekun p. Małgorzata Panicz)
  • Piotr Zając (IIF) – najlepszy wynik w szkole (opiekun p. Agnieszka Krawczyk Broszkowska)

 

CHEMIA

  1. LXIII Olimpiada Chemiczna
  • Karolina Raksa (IIIF) – udział w etapie okręgowym (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)
  • Jan Kowalczyk (IIIF) - udział w etapie okręgowym (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)
  • Maria Dobielska (IIIF) - udział w etapie okręgowym (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)
  • Natalia Krakowska (IIIB) - udział w etapie okręgowym (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)
  • Aleksandra Furmańczyk (IIIB) - udział w etapie okręgowym (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)
  • Filip Więckowski (IIIB) - udział w etapie okręgowym (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)

 

  1. IV Turniej Chemiczny AJD (etap regionalny)
  • Maria Dobielska (IIIF) – finalistka (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)
  • Karolina Raksa (IIIF) – finalistka (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)

 

  1. XXV Konkurs Chemiczny Politechniki Śląskiej (etap centralny)
  • Maria Dobielska (IIIF) – finalistka (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)

 

  1. VIII Powiatowy Konkurs „Nie zobojętniaj się na chemię”
  • Radosław Ciesielski (IIIF) – I miejsce (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)
  • Natalia Krakowska (IIIB) – II miejsce (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)
  • Jan Kowalczyk (IIIF) – wyróżnienie (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)
  • Aleksandra Nitecka (IIIF) – wyróżnienie (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)

 

  1. Alkohol – chemiczna pułapka (konkurs powiatowy)
  • Weronika Rudzka (IIB) – I miejsce w kategorii praca plastyczna (opiekun p. Małgorzata Wojtecka)
  • Julia Dobielska (IB) – I miejsce w kategorii plakat (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)
  • Julia Wojtecka (IA) – I miejsce w kategorii ulotka (opiekun p. Agnieszka Krawczyk-Broszkowska)
  • Dominika Pluta (IE) – II miejsce w kategorii ulotka (opiekun p. Agnieszka Krawczyk-Broszkowska)
  • Patrycja Szczepanik (IF) – III miejsce w kategorii plakat (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik”
  • Piotr Szyszka, Klaudia Baryła (IIF), Karolina Braszyńska (IIB) – wyróżnienie (opiekun p. Małgorzata Wojtecka)
  • Natalia Krakowska, Jakub Misiak, Aleksandra Furmańczyk, Monika Pacholik, Marlena Bobrowska, Filip Więckowski, Weronika Łatacz (IIIB), Jan Kowalczyk, Radosław Ciesielski, Maria Dobielska, Karolina Raksa (IIIF) – wyróżnienie (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)

 

EKONOMIA/PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

  1. I Olimpiada Statystyczna
  • Przemysław Bus (IIID) – finalista etapu centralnego (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)
  • Mateusz Śliwakowski (IIID) – finalista etapu centralnego (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)

 

  1. Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
  • Agnieszka Łakoma (IIID) – udział w etapie okręgowym (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)

 

  1. Konkurs Ogólnopolski PRODUKCIK 2017
  • Karina Pawelec, Paulina Dzwonkowska, Julia Rokita, Kamil Pieniążek (IIE) – Decor Cafe – finaliści etapu centralnego (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)
  • Ewa Sommerfeld, Kinga Mofina, Dagmara Bernaś, Natalia Kopiecka (IIE) – Sweet Dreams – finaliści etapu centralnego (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)

 

  1. Bądż Przedsiębiorczy – wypromuj własną firmę” (konkurs powiatowy)
  • Natalia Sokołowska, Dominika Pluta, Klaudia Przerada, Aleksandra Barańska (IE) – III miejsce (opiekun p. Sylwia Wawrzyniak)

 

FILOZOFIA

  1. Olimpiada Filozoficzna
  • Karolina Klekowska (IIB) – kwalifikacja do etapu okręgowego (opiekun p. Jacek Michniowski)

 

GEOGRAFIA

  1. Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geoplaneta Plus”
  • Angelika Pieśniewska (IIIE) – wyróżnienie (opiekun p. Magda Wojdełko)

 

HISTORIA/WOS

  1. Olimpiada Historyczna
  • Karolina Patek (IIIC) – kwalifikacja do części ustnej etapu okręgowego (opiekun p. Paweł Rorat)

 

  1. Konkurs Numizmatyczny „Grosik” (konkurs powiatowy)
  • Jakub Grębowicz (IIID) – III miejsce (opiekun p. Magdalena Więcek)

 

 

 

JĘZYK ANGIELSKI

  1. Szekspir- monologi i sceny dramatyczne (konkurs powiatowy)
  • Kamil Zyzik (IIIC) – I miejsce w kategorii monolog (opiekun p. Anna Haddani)
  • Patrycja Alama (IIA) – II miejsce w kategorii monolog (opiekun p. Barbara Aksman)
  • Halszka Ciesielska, Sara Molik, Natalia Wlaźlak (IID) – II miejsce w kategorii scena dramatyczna (opiekun p. Agnieszka Łęgowik)
  • Martyna Iwanowicz, Ida Szataniak (IB) – III miejsce w kategorii scena dramatyczna (opiekunowie p. Marta Kajc-Ociepa i p. Natalia Król)
  • Anita Łęgowik (IIIE) – III miejsce w kategorii monolog (opiekun p. Barbara Aksman)
  • Karolina Bałut (IIIA) – III miejsce w kategorii monolog (opiekun p. Barbara Aksman)
  • Karol Mazurek (ID) – wyróżnienie w kategorii monolog (opiekun p. Barbara Aksman)

 

  1. IV Konkurs Translatorski w Kleszczowie
  • Aleksandra Trachta (IIA) – II miejsce (opiekun p. Barbara Aksman)
  • Piotr Knop (IIA) – wyróżnienie (opiekun p. Marta Kajc-Ociepa)

 

  1. Multimedialny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych (konkurs powiatowy)
  • Żaneta Zakrzewska (IE) – I miejsce (opiekun p. Agnieszka Łęgowik)
  • Aleksandra Trachta (IIA) – III miejsce (opiekun p. Barbara Aksman)

 

JĘZYK POLSKI                      

  1. XLVII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
  • Aleksandra Trachta (IIA) – udział w pisemnych eliminacjach okręgowych (opiekun p. Marzanna Lempart)
  • Rafaela Pabich (IIA) – udział w pisemnych eliminacjach okręgowych (opiekun p. Marzanna Lempart)

 

  1. XIX Konkurs Ortograficzny „Miłość pisze się Jezus”
  • Aleksandra Trachta (IIA) – I miejsce w etapie ogólnopolskim (opiekun p. Marzanna Lempart)
  • Agata Klimczyk (IE) – III miejsce w etapie ogólnopolskim (opiekun p. Marzanna Lempart)
  • Joanna Juziak (IC)- IV miejsce w etapie ogólnopolskim (opiekun p. Mariola Rudecka)
  • Katarzyna Dzwonkowska (IE) – udział w półfinale w etapie ogólnopolskim (opiekun p. Marzanna Lempart)

 

  1. VIII Dyktando Kleszczowskie (konkurs ogólnopolski)
  • Agata Klimczyk (IE) – II miejsce (opiekun p. Marzanna Lempart)

 

  1. Konkurs Recytatorski im. ks. J.Popiełuszki „Zło dobrem zwyciężaj”(konkurs ogólnopolski)
  • Adrianna Moroń (IIIB) – I miejsce w kategorii poezja śpiewana (opiekun p. Marzanna Lempart)
  • Karolina Derwisz (IB) – III miejsce (opiekun p. Żaneta Łęczycka)
  • Aleksandra Kotlewska (IE) – wyróżnienie w kategorii recytacja (opiekun p. Marzanna Lempart)

 

  1. Szekspir – Monologi i sceny dramatyczne (konkurs powiatowy)
  • Karol Mazurek (ID) – I miejsce w kategorii monolog (opiekun p. Anna Klimczak-Lizak)
  • Patrycja Alama (IIA) – I miejsce w kategorii monolog (opiekun p. Marzanna Lempart)
  • Iga Dygudaj (IE) i Natalia Piasecka (IB) – I miejsce w kategorii scena dramatyczna (opiekunowie Marzanna Lempart i p. Żaneta Łęczycka)
  • Katarzyna Oberska (IF) – II miejsce w kategorii monolog (opiekun p. Anna Klimczak-Lizak)
  • Angelika Pieśniewska, Anita Łęgowik (IIIE) – II miejsce w kategorii scena dramatyczna (opiekun p. Anna Klimczak-Lizak)
  • Mikołaj Malicki (IF) – III miejsce w kategorii monolog (opiekun p. Anna Klimczak-Lizak)

 

  1. Konkurs Recytatorski im. K.K.Baczyńskiego „Kochać to znaczy tworzyć” (konkurs powiatowy)
  • Kamil Zyzik (IIIC) – I miejsce w kategorii recytacja (opiekun p. Mariola Rudecka)
  • Patrycja Alama (IIA) – II miejsce w kategorii recytacja (opiekun p. Marzanna Lempart)
  • Natalia Piasecka (IB) – III miejsce w kategorii recytacja (opiekun p. Żaneta Łęczycka)
  • Paulina Bąk (IIF) – wyróżnienie w kategorii recytacja (opiekun p. Marzanna Lempart)
  • Karolina Derwisz (IB) – wyróżnienie w kategorii recytacja (opiekun p. Żaneta Łęczycka)
  • Paulina Bąk (IIF) – II miejsce w kategorii poezja śpiewana (opiekun p. Marzanna Lempart)
  • Dominika Smyła (IB) – II miejsce w kategorii poezja śpiewana (opiekun p. Żaneta Łęczycka)
  • Adrianna Moroń (IIIB) – III miejsce w kategorii poezja śpiewana (opiekun p. Marzanna Lempart)

 

  1. Konkurs Recytatorski „Serca nasze odważne” (konkurs powiatowy)
  • Maja Bujacz (IIA) – I miejsce (opiekun p. Marzanna Lempart)

 

  1. Konkurs Poezji Węgierskiej (konkurs wojewódzki)
  • Patrycja Alama (IIA) – II miejsce (opiekun p. Marzanna Lempart)
  • Bartosz Cudak (IIIC) – II miejsce (opiekun p. Mariola Rudecka)

 

  1. Mikrofon 2017 Konkurs Wokalny MDK (konkurs powiatowy)
  • Adrianna Moroń (IIIB) – III miejsce (opiekun p. Marzanna Lempart)

 

  1. Konkurs Poezji Marii Konopnickiej (konkurs ogólnopolski)
  • Patrycja Alama (IIA) – II miejsce (opiekun p. Marzanna Lempart)

 

  1. Konkurs Wiedzy o życiu i twórczości J. Machulskiego w ramach XII Dni Kina (konkurs powiatowy)
  • Aleksandra Kotlewska, Żaneta Zakrzewska, Weronika Oziębała (IE) – III miejsce (opiekun p. Marzanna Lempart)
  • Daria Borowik, Marta Kępa (IE) – wyróżnienie (opiekun p. Marzanna Lempart)

 

  1. Konkurs na Wideorecenzję w ramach XII Dni Kina (konkurs powiatowy)
  • Agnieszka Dukalska, Bartosz Cudak (IIIC) – I miejsce (opiekun p. Mariola Rudecka)

 

  1. Konkurs Literacki „Dni Rodziny” (konkurs powiatowy)
  • Aleksandra Rutkowska (IE) – III miejsce (opiekun p. Marzanna Lempart)
  • Aleksandra Trachta (IIA) – wyróżnienie (opiekun p. Marzanna Lempart)

 

  1. Konkurs Literacki „Błękit” (konkurs powiatowy)
  • Julia Nowak (IIIA) – II miejsce w kategorii opowiadanie (opiekun p. Anna Klimczak-Lizak)
  • Aleksandra Rutkowska (IE) – III miejsce (opiekun p. Marzanna Lempart)
  • Rafaela Pabich (IIA) – wyróżnienie (opiekun p. Marzanna Lempart)

 

  1. Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej (etap wojewódzki)
  • Karolina Derwisz, Dominika Smyła (IB) – I miejsce (opiekunowie p. Żaneta Łęczycka i p. Bogusław Antczak)
  • Bartosz Cudak (IIIC) – II miejsce (opiekun p. Bogusław Antczak)
  • Kamil Zyzik (IIIC) – III miejsce (opiekun p. Bogusław Antczak)
  • Natalia Piasecka (IB) – wyróżnienie (opiekun p. Żaneta Łęczycka)

 

  1. Ogólnopolski Konkurs – Rok Henryka Sienkiewicza
  • Julia Nowak (IIIA) – III miejsce (opiekun p. Anna Klimczak-Lizak)

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
  • Bartosz Cudak (IIIC) – I miejsce w powiecie, nominacja do eliminacji rejonowych, nominacja do eliminacji wojewódzkich (opiekun p. Mariola Rudecka)
  • Kamil Zyzik (IIIC) – wyróżnienie w powiecie, nominacja do eliminacji rejonowych, nominacja do eliminacji wojewódzkich, nominacja do eliminacji centralnych (opiekun p. Mariola Rudecka)

 

 

JĘZYK NIEMIECKI

  1. VII Powiatowy Konkurs na Prezentację Multimedialną „Sport in meinem Leben”
  • Aleksandra Trachta (IIA) – III miejsce (opiekun p. Agnieszka Skura-Garbaciak)

 

  1. IV Konkurs Translatorski w Kleszczowie
  • Aleksandra Trachta (IIA) – II miejsce (opiekun p. Agnieszka Skura-Garbaciak)
  • Piotr Knop (IIIE) – wyróżnienie (opiekun p. Sławomir Lawenda)

 

  1. Interaktywny spacer po krajach niemieckojęzycznych i anglojęzycznych (konkurs powiatowy)
  • Justyna Trzcionkowska, Aleksandra Piotrowska, Weronika Sambor, Angelika Kucharska (IIA) – III miejsce (opiekun p. Agnieszka Skura-Garbaciak)

 

  1. Festiwal Poezji i Piosenki Niemieckiej (konkurs powiatowy)
  • Anna Kucharczyk (IIIF) – wyróżnienie (opiekun p. Sławomir Lawenda)
  • Adrianna Moroń (IIIB) – wyróżnienie (opiekun p. Sławomir Lawenda)

 

 

 

MATEMATYKA

  1. Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
  • Mateusz Śliwakowski (IIID) – laureat I stopnia (opiekun p. Urszula Sokolińska)
  • Przemysław Bus, Konrad Chrostowski, Małgorzata Łysik, Adam Kowalik (IIID) – kwalifikacja do II etapu (opiekun p. Urszula Sokolinska)

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny
  • Jędrzej Garbaciak (IB) – dyplom za bardzo dobry wynik (opiekun p. Lidia Biernacka)
  • Mateusz Śliwakowski (IIID) – dyplom za bardzo dobry wynik (opiekun p. Urszula Sokolińska)
  • Szymon Rudawski, Dominik Iskrzyński (IF) – dyplom za dobry wynik (opiekun p. Lidia Biernacka)
  • Wiktoria Kęsy, Daniel Zatoń (ID), Małgorzata Łysik, Krzysztof Majak, Dominik Radziejewski (IIID) – dyplom za dobry wynik (opiekun p. Urszula Sokolińska)

 

INNE

  1. Młodzież zapobiega pożarom
  • Wiktor Więdlak (IID) – I miejsce w etapie powiatowym i V miejsce w etapie wojewódzkim (opiekun p. Bogusław Antczak)

 

  1. Powiatowe Obchody Światowego Dnia Zdrowia – Konkurs pt. ”Depresja-poradnik dla pacjenta”
  • Klaudia Baryła (IIF) – III miejsce (opiekun p. Małgorzata Wojtecka)
  • Klaudia Szelka (IF) – wyróżnienie (opiekun p. Małgorzata Wojtecka)

 

  1. Konkurs wiedzy o HIV i AIDS (konkurs wojewódzki)
  • Paulina Kowalczyk (IIB) – I miejsce w etapie szkolnym (opiekun p. Małgorzata Wojtecka)
  • Karolina Raksa (IIIF) – II miejsce w etapie szkolnym (opiekun p. Małgorzata Panicz)

 

informacje zebrała i opracowała  Agnieszka Łęgowik

KONKURSY I OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W RADOMSKU W KONKURSACH I OLIMPIADACH PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

LIGA LEKKOATLETYCZNA (POWIAT, REJON), INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE (WOJEWÓDZTWO, POWIAT, REJON), SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE (POWIAT, REJON), SZTAFETY PŁYWACKIE, PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW, BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
 

Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO