OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W RADOMSKU W KONKURSACH I OLIMPIADACH PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

KONKURSY I OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

KONKURSY I OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

LIGA LEKKOATLETYCZNA (POWIAT, REJON), INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE (WOJEWÓDZTWO, POWIAT, REJON), SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE (POWIAT, REJON), SZTAFETY PŁYWACKIE, PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW, BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

KONKURSY I OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE W ROKU SZKOLNYM 2012/2013