mgr Joanna Kurpienik

• organizuje pomoc psychologiczno - pedagogiczną dla uczniów, rodziców i nauczycieli,
  • wspiera rodziców i nauczycieli w rozwiązywaniu problemów wychowawczych,
  • podejmuje działania profilaktyczno - wychowawcze wynikające z programu wychowawczego i profilaktycznego szkoły w stosunku do uczniów z udziałem rodziców i nauczycieli,
  • podejmuje działania na rzecz zorganizowania pomocy materialnej uczniom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej,
  • pełni funkcję koordynatora ds. bezpieczeństwa.