„KLASA PRZYJAZNA AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ"

Szkolny Turnieju Piłki Siatkowej o puchar „KLASA PRZYJAZNA AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ"

Już po raz drugi nasza szkoła zorganizowała Szkolny Turnieju Piłki Siatkowej o puchar „Klasa przyjazna aktywności fizycznej". Turniej skierowany był do wszystkich chętnych klas i rozegrany został systemem „każdy z każdym”. Każdy mecz prowadzony był między sześcioosobowymi drużynami składającymi się z trzech chłopców i trzech dziewcząt. Turniej zaplanowany został na okres od stycznia do maja. A oto klasyfikacja końcowa.


Klasa Przyjazna Aktywności Fizycznej

w roku szkolnym 2014/2015 to klasa ID
Gratulacje!

 
 
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO