„KLASA PRZYJAZNA AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ"

Szkolny Turnieju Piłki Siatkowej o puchar „KLASA PRZYJAZNA AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ"

Już po raz drugi nasza szkoła zorganizowała Szkolny Turnieju Piłki Siatkowej o puchar „Klasa przyjazna aktywności fizycznej". Turniej skierowany był do wszystkich chętnych klas i rozegrany został systemem „każdy z każdym”. Każdy mecz prowadzony był między sześcioosobowymi drużynami składającymi się z trzech chłopców i trzech dziewcząt. Turniej zaplanowany został na okres od stycznia do maja. A oto klasyfikacja końcowa.

Klasa Przyjazna Aktywności Fizycznej

w roku szkolnym 2014/2015 to klasa ID