Regulamin przyjęć i inne dokumenty

Ósmoklasisto!
Wybierz świadomie!

Potwierdzeniem poziomu naszej pracy jest posiadanie od 2013 roku tytułu „Srebrnej Szkoły" w Ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych ogłaszanym przez Fundację Edukacyjną Perspektywy.

W roku 2020 „Baczyński" znalazł się na 16. miejscu w województwie łódzkim, zaś w skali kraju szkoła jest notowana na 192. pozycji,  będąc pierwszą w historii radomszczańską szkołą, która w związku z tym otrzymała tytuł „Złotej Szkoły" .

W roku 2022 Nasze Liceum znalazło się na 21. miejscu w województwie łódzkim, zaś w skali kraju uplasowało się na 270. pozycji,  będąc jedynym liceum w powiecie radomszczańskim znajdującym się w gronie 300 najlepszych w Polsce.

Informacje te to nie tylko statystyka, kryje się za nimi niekwestionowany sukces uczniów i ich nauczycieli gwarantujący zdobycie indeksów na renomowane uczelnie w kraju i za granicą. Jednak II LO to nie tylko nauka, to także świetna zabawa! Przyjdź, przekonaj się sam!

Poniżej znajdziesz linki do ważnych dokumentów związanych z tegoroczną rekrutacją, a w pozostałych rozwinięciach dowiesz się o ofercie edukacyjnej naszej szkoły na rok szkolny 2022/2023 (opis profili klas, przedmioty uwzględniane w procesie rekrutacji, szczegółowy rozkład liczby godzin języka obcego itp.). Zapraszamy!

1. REGULAMIN PRZYJĘĆ DO KLASY PIERWSZEJ

2. ROZPORZĄDZENIE MEN 21 sierpnia 2019

3. ROZPORZĄDZENIE MEN 17 sierpnia 2021

4. ZARZĄDZENIE ŁÓDZKIEGO KURATORA OŚWIATY (FRAGMENT DOTYCZĄCY TERMINÓW REKRUTACJI)