Warsztaty na terenie gimnazjum

Kolejna propozycja to spotkanie naszych nauczycieli i uczniów z uczniami Waszej szkoły, np. na godzinach wychowawczych, na terenie Państwa placówki, zgodnie z obowiązującym w Waszej szkole planem lekcji. W ten sposób Państwo mogliby przybliżać uczniom potencjalne możliwości wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej, bez konieczności opuszczania budynku szkoły, a II LO miałoby sposobność zaprezentowania swojej oferty edukacyjnej. Takie spotkania mogłyby również mieć formę warsztatów, na których nasi nauczyciele i uczniowie przybliżyliby gimnazjalistom ofertę zajęć dodatkowych lub projektów, które realizowane są w naszym liceum. [...]
Jeśli macie Państwo w planie zaprosić nas do siebie, to prosimy o kontakt z nami mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz podanie następujących informacji:
- termin, w jakim miałyby się odbyć zajęcia;
- godziny, w których mają się odbyć zajęcia;
- klasa;
- liczba uczniów;
- ewentualnie temat zajęć/spotkania;
- kontakt z nauczycielem Państwa szkoły bezpośrednio odpowiedzialnym za spotkanie.
Mamy nadzieję, że II LO, dzieląc się pomysłami i potencjałem, stanie się szkołą stymulującą rozwój i talenty Państwa uczniów. Liczymy także na owocną współpracę, która z pewnością przyniesie obopólne korzyści.
KOMISJA DO SPRAW PROMOCJI SZKOŁY PRZY II LO