Strona główna Galeria Kontakt11 Grudzień 2019 14:58
XIII edycja Konkursu Literackiego BŁĘKIT
Regulamin Konkursu BŁĘKIT

Konkurs Literacki "Błękit
Dyrekcja i Samorząd Uczniowski II Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Radomsku ogłaszają XII edycję Konkursu Literackiego "Błękit". Konkurs adresowany jest do szkół ponadgimnazjalnych powiatu radomszczańskiego. Jego celem jest umożliwienie uzdolnionej literacko młodzieży rozwijanie swoich twórczych aspiracji. Konkurs "Błękit" organizowany jest od 1999 roku i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem młodych ludzi. Wszelkich informacji na temat konkursu udzielają nauczycielki języka polskiego w II LO w Radomsku: Marzanna Lempart i Mariola Rudecka pod numerem telefonu (0 44) 683 26 53.

OLIMPIADA WIEDZY O RODZINIE
OLIMPIADĘ WIEDZY O RODZINIE organizuje Uniwersytet Opolski jako trójstopniowe zawody o zasięgu ogólnopolskim. Zawody pierwszego stopnia (etap szkolny) polegają na samodzielnym wykonaniu przez ucznia jednej pracy pisemnej na wybrany temat spośród podanych: 1.rDziecko? Nie! Dziękujęr1;. Analiza wypowiedzi internautów na wybranych forach internetowych. 2.Czy w internecie jest miejsce dla osób starszych? Na podstawie analizy wybranych forów internetowych. 3.Komunikatory (skype, sms, e-mail) szansą czy zagrożeniem dla kontaktów międzyludzkich? 4.Miejsce i rola ojca we współczesnej rodzinie. 5.Dylematy rodziny w XXI wieku.
Certyfikaty i programy

Monografia II LO
Rezerwacji lub zakupu monografii wydanej z okazji jubileuszu szkoły można dokonać na stronie internetowej LINK.

Zapomniałeś hasła?
Kliknij TUTAJ.