Strona główna Galeria Kontakt20 Wrzesień 2020 15:07
Informacje dla maturzystów
Artykuły: WYMIANA POLSKO-FRANCUSKA
5. REGULAMIN IV WYMIANY POLSKO-FRANCUSKIEJ 2014/2015
Tu można zapoznać się z Regulaminem wymiany.
Regulamin można również pobrać, a następnie podpisany przez rodziców (opiekunów) oraz uczestnika wymiany doręczyć osobiście pani profesor Annie Smendowskiej.

_________________________________________________________

4. PROGRAM ZAKOŃCZENIA III WYMIANY POLSKO-FRANCUSKIEJ
Program podsumowania III Wymiany Polsko-Francuskiej
II LO im. K. K. Baczyńskiego w Radomsku — Lycée René Descartes w Rennes,
które odbędzie się na terenie II LO im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku
1 lutego 2013 r.

3. NASZA WSPANIAŁA PRZYGODA WE FRANCJI
Druga wymiana polsko-francuska przeszła już do historii.
Tak oto zakończyła się nasza wspaniała przygoda, która na długo pozostanie w naszej pamięci. Był to czas wspaniałej zabawy, zwiedzania nowych miejsc na świecie i zacieśniania międzynarodowych przyjaźni.[…]
Tymi słowami kończy swoje wspomnienia Krzysztof Bober — jeden z uczestników wymiany. Zachęcamy do lektury wspomnień Kolegi (link).

2. PROGRAM ZAKOŃCZENIA II WYMIANY POLSKO-FRANCUSKIEJ
Program zakończenia II Wymiany Polsko-Francuskiej II LO im. K. K. Baczyńskiego w Radomsku – Lycée René Descartes w Rennes pod Patronatem Honorowym Starosty Powiatu Radomszczańskiego Pana Roberta Zakrzewskiego w Miejskim Domu Kultury 97-500 Radomsko, ul Brzeźnicka 5 25 lutego 2011r.

1. HARMONOGRAM II WYMIANY POLSKO - FRANCUSKIEJ - MOJA FRANCUSKO-ANGIELSKA PRZYGODA W POLSCE (I ETAP POLSKI)
Projekt edukacyjny przewiduje pracę zespołu trzech grup w językach wymiany: francuskim i angielskim. Projekt edukacyjny II edycji tworzą trzy równorzędne elementy: - przedstawienie teatralne Les amis contrariés i skecze Why did we decide to make English one of the languages of the exchange? o roli języka angielskiego w wymianie polsko-francuskiej oraz śpiew, taniec i muzyka. - Wymiana szkolna w zdjęciach: Rennes-Radomsko 2010-2011; - wystawę połączoną ze sprzedażą wykonanych samodzielnie, przez uczestników wymiany, prac plastycznych (Galerie marchande /Merchant’s Gallery /Galeria handlowa)
Strona 2 z 2 < 1 2
Certyfikaty i programy

Monografia II LO
Rezerwacji lub zakupu monografii wydanej z okazji jubileuszu szkoły można dokonać na stronie internetowej LINK.

Zapomniałeś hasła?
Kliknij TUTAJ.