Strona główna Galeria Kontakt28 Luty 2015 18:21
Informatyka
Informacje dla maturzystów
RADOMSKO ZDAJE ANGIELSKI

W tym roku przed II edycją Radomsko Zdaje Angielski każdy z was może sprawdzić swoje siły na próbnym teście.

— Chcesz zdobyć międzynarodowy certyfikat językowy Cambridge English First nie ruszając się z Radomska?
— Nie wiesz, czy masz realne szanse podejść do egzaminu już w czerwcu 2015?

Zapraszamy na darmowy test, 7 marca 2015 (sobota) na świetlicę w II Liceum Ogólnokształcącym w Radomsku — start godzina 9:00. Zarejestruj się już dzisiaj na http://radomskozdajeangielski.pl (zgłoszenia do 5 marca 2015 r.)

Opracował: Piotr Pacholik (P.P.J.O. „HORIZON”)
PODZIĘKOWANIA...
Składamy serdeczne podziękowania firmie FHU Unifax i jego właścicielom Panu Arturowi Łabęckiemu i Panu Mariuszowi Łabęckiemu za ufundowanie antyram plexi do pracowni języka francuskiego. W ten sposób możemy wyeksponować tablice dydaktyczne pomocne w nauce języka francuskiego.
Anna Smendowska
Klasa III C humanistyczna
XII FESTIWAL POEZJI I PIOSENKI NIEMIECKIEJ
Wielki sukces uczniów II LO w XII Powiatowym Festiwal Poezji i Piosenki Niemieckiej organizowanym przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych NR 1 w Radomsku. Nasi młodzi "germaniści" zajęli czołowe miejsca w kategoriach:
— recytacja
I miejsceBartosz Cudak z kl. I C
III miejsce — Jan Kowalczyk z kl. I F
wyróżnienie — Anna Kucharczyk z kl. I F;
— piosenka niemiecka
I miejsceAda Moroń z kl. I B
Konkurs odbył się w dniu 19 lutego 2015 roku w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.
Uczniowie przygotowywali się pod opieką pani prof. Agnieszki Skury-Garbaciak i pana prof. Sławomira Lawendy.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w niemieckiej przygodzie!
KONKURS LITERACKI
Miło nam poinformować, że uczennica kl. I a, Julia Nowak, zajęła trzecie miejsce w konkursie literackim organizowanym przez Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego Filia w Piotrkowie Trybunalskim w kategorii: opowiadanie. Nagrodą za znalezienie się w czołówce młodych literatów będzie publikacja tekstu w piśmie „Horyzonty”.
Opiekunem Julii jest pani prof. Anna Piotrowska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
TURNIEJ STRZELECKI
W dniach 02.02.15–05.02.15 Liga Obrony Kraju w Radomsku zorganizowała Wielki Turniej Strzelecki dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Uczniowie II LO zakwalifikowali się do finału turnieju i ostatecznie zajęli:
I miejsceMichał Pluta (III E),
III miejsce — Dawid Soczyński (III C),
V miejsce — Sylwia Mariankowska (I F).

Gratuluję!
Bogusław Antczak — Prezes Szkolnego Koła LOK
Strona 1 z 111 1 2 3 4 > >>
Certyfikaty i programy

Monografia II LO
Rezerwacji lub zakupu monografii wydanej z okazji jubileuszu szkoły można dokonać na stronie internetowej LINK.

Zapomniałeś hasła?
Kliknij TUTAJ.