Strona główna Galeria Kontakt29 Maj 2015 13:55
Informatyka
Informacje dla maturzystów
WARSZTATY MUZYCZNE Z PANEM TOMASZEM DROZDKIEM
Warsztatowe szumy, świsty, trzaski i inne ambienty — czyli pokaz instrumentów i warsztaty w II LO w Radomsku.

Warsztatowe szumy, świsty, trzaski i inne ambienty - czyli pokaz instrumentów i warsztaty w II LO w Radomsku.

Posted by T.ETNO Tomasz Drozdek on 26 maja 2015
Link do GALERII zdjęć z warsztatów.
Pan Tomasz Drozdek gra na perkusji, perkusjonaliach oraz różnego rodzaju instrumentach etnicznych. Jest również m.in. animatorem społeczno-kulturalnym, pedagogiem oraz anglistą. A także twórcą projektu "T.ETNO" oraz perkusistą zespołu Makabunda, członkiem poszerzonego składu Mumio. Gra również w zespołach: Kalokagathos, DelivEr_US oraz Canau. W wolnym czasie buduje własne instrumenty muzyczne.
Pan Tomasz pracował w II LO jako nauczyciel języka angielskiego.
O twórczości Tomasza Drozdka można przeczytać na jego stronie http://tomaszdrozdek.info , a losy projektu związanego z płytą można śledzić min. na https://www.facebook.com/tomaszdrozdekwarsztaty.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
SUKCES MŁODYCH PRZEDSIĘBIORCÓW Z II LO
trzy firmy uczniowskie TWINKLES, FELICITA i CAFE DECOR zakwalifikowały się do ścisłego finału Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo „PRODUKCIK 2015”, którego organizatorem jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości. W tym roku szkolnym w ramach projektu do finału dotarło 30 najlepszych pomysłów. Podczas swego rodzaju targów w budynku warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie finaliści będą musieli wykazać się umiejętnością prezentacji i sprzedaży. Przez dwa dni oceniać ich będą przedstawiciele biznesu, m.in. z banków Citi Handlowy i HSBC. Każdą firmę reprezentować będą 4-osobowe delegacje.
Gratulujemy i życzymy powodzenia podczas finału w dniach 28-29 maja.
DZIEŃ DOBRYCH UCZYNKÓW
Zróbcie dobry uczynek, opiszcie go, możecie zrobić zdjęcie i prześlijcie 19.05.2015 r. na Facebooka [...] Celem naszej akcji jest propagowanie dobrych uczynków, a jednocześnie możliwość sprawienia niespodzianki i prezentu dzieciakom z okazji ich święta 1 czerwca.
Więcej w ulotce
WYBORY TUŻ TUŻ!
W niedzielę 10 maja 2015 r. odbędzie się kolejny sprawdzian z demokracji. Członkowie Szkolnego Klubu Europejskiego uświadamiali młodzieży II LO dlaczego warto pójść na wybory prezydenckie. Ci, którzy nie mają jeszcze czynnego prawa wyborczego mogą zachęcić rodziców i uświadomić im, że każdy głos jest równie ważny. Mamy nadzieję, że nasz akcja zwiększy nieco frekwencję wyborczą.
NUMER SPECJALNY GAZETKI THE READER
Zachęcamy do lektury 29 specjalnego numeru szkolnej gazetki The Reader. Ten numer powstał w ramach projektu, jakim była zakończona niedawno druga część IV wymiany polsko-francuskiej z liceum w Brochon. Artykuły w nim umieszczone zredagowali uczestnicy projektu w trzech językach wymiany: francuskim, angielskim i polskim. W tym wydaniu stereotypy, prawdy i mity o kulturze, zwyczajach, żywieniu i edukacji w Polsce i we Francji oczami uczniów naszej szkoły i naszych francuskich gości, a także wrażenia z udziału w wymianie.
Na naszej stronie internetowej wystarczy kliknąć Zajęcia pozalekcyjne i wybrać The Reader
Polecamy: Natalia Król, Anna Smendowska, Anna Klimczak - Lizak.
Opracowała: Natalia Król
Strona 1 z 123 1 2 3 4 > >>
Certyfikaty i programy

Monografia II LO
Rezerwacji lub zakupu monografii wydanej z okazji jubileuszu szkoły można dokonać na stronie internetowej LINK.

Zapomniałeś hasła?
Kliknij TUTAJ.