Strona główna Galeria Kontakt26 Styczeń 2015 05:18
Menu
O szkole
off
Samorząd Uczniowski
on
Konkursy
on
Sport w szkole
on
Promocja Zdrowia
on
Rekrutacja 2014
off
Współpraca z gimnazjami
on
Zajęcia pozalekcyjne
on
Klub filmowy
on
Informatyka
on
Informacje dla maturzystów
off
Do pobrania
on
OLIMPIADA "LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO"
14 stycznia 2015 r. w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się zawody międzyszkolne Olimpiady Tematycznej: "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy". Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Filip Wolski z klasy IIIC i Mateusz Krupa z klasy IIID. Do zawodów II stopnia (okręgowych), które odbędą się Łodzi, zakwalifikował się Mateusz Krupa.
Gratulacje!!!
Opracowała: Magdalena Więcek
STUDNIÓWKA 2015 II LO
Tak się bawi, tak się bawi II LO…
Oczywiście, że jest to dopiero początek zabawy — polonez przepięknie zatańczony przez naszych maturzystów. Brawo!!!
Gratulujemy udanego balu!
OGÓLNOPOLSKI RANKING SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
14 I 2015 opublikowano wyniki XVII Ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych przygotowanego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. II Liceum Ogólnokształcące uplasowało się na 24. miejscu w województwie łódzkim w kategorii: Licea Ogólnokształcące. W skali kraju szkoła notowana jest na 297. pozycji.
Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Radomsku jest wśród 300 najlepszych liceów ogólnokształcących w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2015". Podsumowując — „Baczyński” jako jedyne radomszczańskie liceum, znajduje się w gronie 500 najlepszych w Polsce!
WARSZTATY – BAJKA I KOMIKS
9 stycznia w naszej szkole odbyły się warsztaty dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych przygotowujących się do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-literackim na ilustrowaną bajkę lub komiks. Konkurs jest elementem międzynarodowego projektu – IV wymiany polsko-francuskiej. [...]
Więcej w rozwinięciu ...
Zapraszamy wszystkich chętnych do stworzenia własnych bajek i komiksów inspirowanych kulturą polską i francuską.
Prace należy dostarczyć do dnia 16 marca 2015 r.

Opracowała: Anna Klimczak-Lizak
WYBORY PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO II LO
W piątek 9 stycznia młodzież II LO wybierała Przewodniczącego SU w pełni demokratycznych, a przede wszystkim bezpośrednich i powszechnych wyborach na terenie szkoły. Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą kandydatów. Nad przebiegiem wyborów czuwała Komisja Wyborcza (zgodnie z Regulaminem jest to ustępująca Rada Samorządu Uczniowskiego).
Oto jak przedstawiają się WYNIKI:

1. Dawid Góralczyk (IId) — 123 głosy
2. Paulina Kil (IIb) — 81 głosów
3. Olga Mieczyńska (IIe) — 126 głosów
4. Igor Rabenda (IIc) — 159 głosów

W demokratycznych wyborach wygrał IGOR RABENDA z klasy IIc, który będzie rządził naszą szkołą przez najbliższy rok! Wszystkim kandydatom składamy gratulacje, natomiast Igorowi życzymy powodzenia w sprawowaniu władzy w szkole.
Strona 1 z 108 1 2 3 4 > >>
Cookies
Witryna wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Możesz zablokować ich zapisywanie na Twoim komputerze w ustawieniach przeglądarki.
Certyfikaty i programy
    


Monografia II LO
Rezerwacji lub zakupu monografii wydanej z okazji jubileuszu szkoły można dokonać na stronie internetowej LINK.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniałeś hasła?
Kliknij TUTAJ.