Strona główna Galeria Kontakt26 Kwiecień 2015 10:10
Informatyka
Informacje dla maturzystów
AKCJA REKRUTACJA!
Rejestracja kandydatów do szkół średnich w systemie KSEON Optivum rozpoczęta... (link) NABOR

FILM PROMUJĄCY LICEUM BACZYŃSKIEGO
IV WYMIANA POLSKO-FRANCUSKA — ZAKOŃCZENIE

Uczniowie Liceum Baczyńskiego oraz młodzież, która przyjechała z rewizytą do Polski z Brochon we Francji podsumowali w czwartek 23 kwietnia projekt edukacyjny IV wymiany polsko-francuskiej.
Fotka znaleziona na Radomsko24.pl — © kturowska
IV wymiana polsko-francuska przeszła już do historii. Opiekunami projektu od strony polskiej były panie: Anna Smendowska — nauczyciel j. francuskiego, Natalia Król — nauczyciel j. angielskiego i Anna Klimczak-Lizak — nauczyciel j. polskiego. Stronę francuską reprezentowały panie: Marion Barthes, Ariane Viollot i Virginie Baruet. Mocno zaangażowana w projekt była także Iga Borowiecka-Grzywacz odpowiedzialna za stronę plastyczną projektu.
Gratulujemy Organizatorom udanego przedsięwzięcia.
IV WYMIANA POLSKO-FRANCUSKA — DZIEŃ SZÓSTY
Dziś, w środę, zarówno Francuzi, jak i my mieliśmy okazję wykazać się artystycznie. Wybraliśmy się do Domu Kultury w Przedborzu, by w polsko-francuskich grupach uczestniczyć w zajęciach tanecznych, śpiewu, szydełkowania i prac ręcznych z wykorzystaniem wikliny papierowej. [...] Więcej w rozwinięciu.
Opracował: Dawid Lempart
LEKCJA WOS W SĄDZIE
W dniu 22.04.2015 r. klasa I c uczestniczyła wraz z nauczycielem WOS i pedagogiem szkolnym w rozprawie w Sądzie Rejonowym w Radomsku. Przed rozprawą uczniowie dowiedzieli się, w krótkiej pogadance poprowadzonej przez Sędziego Sądu Rejonowego Izabelę Woźniczko, wielu ciekawych informacji dotyczących specyfiki pracy sędziego i przebiegu procesu karnego.
Opracowała: Magdalena Więcek
IV WYMIANA POLSKO-FRANCUSKA — DZIEŃ PIĄTY
Dzisiejszego dnia, chcieliśmy lepiej zaprezentować naszą szkołę Francuzom. Rozpoczęliśmy od oprowadzania ich po wszystkich klasach oraz pokazaliśmy im inne, ciekawe miejsca w szkole, jak np. biblioteka czy Cafe Decor. Następnie wszyscy udaliśmy się na różne zajęcia. [...] Więcej w rozwinięciu.
Opracował: Dawid Lempart
Strona 1 z 121 1 2 3 4 > >>
Certyfikaty i programy

Monografia II LO
Rezerwacji lub zakupu monografii wydanej z okazji jubileuszu szkoły można dokonać na stronie internetowej LINK.

Zapomniałeś hasła?
Kliknij TUTAJ.