Strona główna Galeria Kontakt25 Wrzesień 2020 22:32
Menu
O szkole
off
Samorząd Uczniowski
on
Konkursy
on
Sport w szkole
on
Promocja Zdrowia
off
Historia działalności SzPZ
Rekrutacja 2015
off
Współpraca z gimnazjami
on
Zajęcia pozalekcyjne
on
Informatyka
on
Informacje dla maturzystów
off
Do pobrania
on
TYDZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA I ZDROWIA
Promocja zdrowia budzi coraz większe zainteresowanie zarówno wśród dorosłych, jak i młodzieży. Edukacja zdrowotna jest w naszej szkole nieodłącznym elementem szkolnego programu wychowawczego. Staramy się, aby nasi uczniowie nabywali wiedzę o zdrowiu oraz uczyli się umiejętności niezbędnych dla kształtowania zachowań sprzyjających zdrowiu.
Dlatego jak co roku podejmujemy działania w tym w ramach Tygodnia Zdrowia i Bezpieczeństwa. Interdyscyplinarny charakter promocji zdrowia powoduje, że do realizacji zagadnień z nią związanych zapraszamy do współpracy przedstawicieli różnych instytucji. W tych dniach zorganizowaliśmy zajęcia mające na celu promowanie zdrowego stylu życia, uświadomienie potrzeby dbania o własne zdrowie oraz zwrócenie uwagi na zasady racjonalnego odżywiania się.
W dniach 3-6 listopada realizując program Tygodnia Zdrowia i Bezpieczeństwa, nawiązaliśmy kontakt z Wojewódzkim Ośrodkiem ruchu Drogowego, Policją, Szpitalem Powiatowym. Swą wiedzą i doświadczeniem, podzielili się z uczniami naszej szkoły specjaliści: dietetyk, ratownik medyczny, policjant, położna, panie z Radomszczańskiego Klubu Amazonek.
W ciągu tygodnia uczniowie mieli możliwość degustacji zdrowych, polskich jabłek rozdawanych za darmo w sklepiku szkolnym.

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Certyfikaty i programy
    


Monografia II LO
Rezerwacji lub zakupu monografii wydanej z okazji jubileuszu szkoły można dokonać na stronie internetowej LINK.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniałeś hasła?
Kliknij TUTAJ.