WIZYTA ABSOLWENTKI II LO

W dniu 13 kwietnia do klas I c, II e i III e na lekcję j. angielskiego przybyła z wizytą p. Iza Soncińska, absolwentka naszego liceum, która studiuje obecnie filologię angielską na Uniwersytecie Łódzkim. Celem wizyty była przede wszystkim pomoc, jakiej uczniowie mogli udzielić p. Izie, wypełniając ankiety, które mają posłużyć jako materiał badawczy do jej pracy licencjackiej. Spotkania odbyło się w języku angielskim. Uczniowie dowiedzieli się również o realiach akademickiego życia, wymaganiach rekrutacyjnych i ścieżkach dalszej kariery po ukończeniu kierunku filologii angielskiej. Z pewnością takie spotkanie pomogło wielu uczniom w ukierunkowaniu swoich planów na przyszłość. Dziękujemy za wizytę.
Opracowała: Natalia Politańska I C
Zdjęcie przedstawia grupę uczniów klasy I C wraz z p. Izą Soncińską w sali 137 w II LO